Bezmaksas Piegāde 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Sakabes Attiecība LC/PC 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Multimodālu Optisko Šķiedru Sadalītājs

Jauns produkts

Pieejams

€17.69

Tagi:

sadalītāja ķīna, optiskās šķiedras sadalītājs, optiskā svina sadalītājs, Lēti sadalītāja ķīna, Augstas Kvalitātes optiskās šķiedras sadalītājs, Ķīna optisko svina sadalītāja Piegādātāju

Bezmaksas Piegāde 850/1300nm 62.5/125 MM 50/50 Sakabes Attiecība LC/PC 1x2 FBT Savienotāja 1*2 FBT Multimodālu Optisko Šķiedru Sadalītājs

Apraksts

Multimodālu Savienotājs ir izgatavotas no šķiro indekss šķiedras ar serdes diametrs 50um jeb 62,5 um. Standarta multimodālu savienotājiem, kas tiek parasti izmantoti nelielā attālumā, komunikāciju ar LED avotu, kas darbojas pie 1300nm vai 850nm. Multimodālu uzmavas ir viļņu garuma neatkarīgas plašā diapazona viļņu garumos ar vienādu kravu elektroenerģijas sadales uzsākt stāvoklī. Programmas Funkcijas

FDDI

Sakaru sistēmas

Piekļūt tīkla

Lokālais tīkls

Zems ievietošanas zudumu

Augsta skaņas

Kompakts izmērs

Augsta stabilitāte un uzticamība

Produkta Informācija

62.5/125um Multimodālu 850/1300nm 50/50 sakabes attiecība 2mm LC/PC Optiskās Šķiedras FBT Splitter/Savienotājs

Specifikācija Sakabes attiecība 50:50, kas Darbojas viļņa garums (nm) 850/1300 Pakāpe P Max lieko zaudējumu dB 0.5 Max ievietošanas zudumu dB 3.8 Max vienotību dB 0.6 Min skaņas dB 40 Darbības temperatūra °C -20~+75 Uzglabāšanas temperatūra °C -40~+85 Iepakojuma izmēri mm 90*20*10

visi specifikācija neietver savienotājs zaudējumu

MAKSĀJUMA

1. Mēs varam pieņemt maksājumus caur Darījuma, Western Union un T/T. labākais veids ir tiešs tiešsaistes maksājumu,jūs varat izvēlēties pats. Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas noteikumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu pirms, kad jūs pasūtīt.

2. Pilns maksājums jāveic 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu, vai pasūtījumu, būs spēkā neesošu vai anulēta ar sistēmu.

3. Pārliecinieties, ka jums ir veikuši jebkādu detalizētu informāciju, piemēram, kontaktpersona, adrese, pasta indekss un tālruņa numurs, aizpildot pircēja informācija.

SŪTĪJUMU

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.

3. Pircējs ir atbildīgs insurrance, problēmām un bojājumiem, ko izraisa kuģu satiksmi, piemēram, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos vai citiem jautājumiem. Bez tam, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa, šīs maksas nav iekļautas objekta cena un piegādes izmaksas.

GARANTIJAS UN GARANTIJAS

1. Visas preces, kas tiek pārbaudīti, pirms nosūtīšanas. gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat valūtas posteņiem 7 dienu laikā un jums ir jāsazinās ar mums 24 stundu laikā pēc saņemšanas objektus.

2. Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta un klients ir atbildīgs par visiem maksājumiem, kas atgriežas un reshipping.

3. Visu atpakaļ posteņi jābūt tā sākotnējiem nosacījumiem, tostarp lodziņā un aksesuāri. Mākslīgo defekti nav garantēta, piemēram, bojātas, saskrāpēts, un tā tālāk.

4. Par jebkuru vienumu, lūdzu, izmantojiet EMS vai vietējo pastu, kad sūtīt atpakaļ

ATSAUKSMES

1. Pircēja sākumā apstiprinājums tiks augsti novērtēts, saņemot vienumus.

2. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu uzņēmuma attīstībai, mēs sirsnīgi aicinām jūs varētu atstāt pozitīvu atsauksmi par mums, ja jums ir apmierināti ar mūsu produktu un pakalpojumu. Tas būs tikai tevi 1 minūti, bet šī 1 minūti, ir ārkārtīgi svarīga nozīme, lai mums.

3. Lūdzu, sazinieties ar mums pirms aizbraukšanas nekādas negatīvas vai neitrālas atsauksmes. Mēs sadarbosimies ar jums, lai atrisinātu jebkādas problēmas.Paldies par jūsu sapratni.

Preci 1*2 FBT savienotājs/sadalītājs
Ievietošanas Zudumu 3.6 dBm
Savienojuma Attiecība 50/50
Modeļa Numurs HY-FBT
Savienotājs LC
Zīmola Nosaukums TRENSBATTER
Darbības temperatūra -40~85
Viļņa 850/1300nm
Iepakojuma Lielums 15cm x 110cm x 2cm (5.91in x 43.31in x 0.79in)
Iepakojuma Svars 0.4kg (0.88lb.)
Vienības Veids gabals

Uzrakstīt recenziju

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti