mugursoma

Nākamā pietura: Itālija

Posted on Posted in Ceļojumi un piedzīvojumi

Jau tad, kad, vēl esot Malaizijā, mēs pētījām avio biļešu piedāvājumu lidojumiem uz Eiropu. Jau tad mēs zinājām, ka, ja arī brauksim drīzumā uz Latviju, tad tas būs tikai uz kādu laiku, uz 2-3 mēnešiem. Lai apciemotu ģimeni, satiktu draugus, atpūstos un izplānotu nākamos soļus.

mugursoma

Otrajā septembrī mēs ieradāmies Latvijā. Bez skaidras vīzijas, kur un kā dosimies tālāk un cik ātri tas notiks, kā nekā abiem kopā kontos bija palikuši vien nedaudz vairā kā pārsimt eiro, taču vienu mēs zinājām droši – mēs dosimies tālāk!

Mums bija dažādas idejas, pāris labi pārdomāti plāni, bet nevienā no tiem mēs nebijām domājuši par došanos uz Itāliju. Lai gan šobrīd mēs vienkārši esam gana vieglprātīgi, domājot par galamērķiem. Kāpēc gan, lai būtu savādāk, ja pasaulē vēl ir tik ļoti daudz interesantu un neredzētu vietu? Biļetes uz Bruneju ir dārgas? Nekas, braucam uz Honkongu.

Līdzīgi notika arī šoreiz. Beidzamajā mirklī ar blīkšķi izgāzās itkā pilnīgi drošs un izsapņots plāns, un tā rezultātā vajadzēja sākt visu domāt par jaunu. Pasēdējām. Padomājām. Un izdomājām. 2 dienu laikā jau bijām nopirkuši avio biļetes uz Milānu, Itālijā. Daudz bijām citiem stāstījuši par mūsu pieredzi ar Workaway brīvprātīgo darbu (te par mūsu pieredzi Malaizijā), daudz bijām to slavējuši, bet nu izdomājām, ka tas būs mūsu risinājums, lai, lieki negaidot, dotos tālāk pasaulē.

Nākamos sešus līdz deviņus mēnešus plānojam pavadīt tepat pa Eiropu, strādājot brīvprātīgos darbus dažādās valstīs un kādā brīdī arī apmaksātu darbu. Lai tad nākamajā rudenī jau atkal dotos uz tālākām zemēm.

Bet decembra sākumā uz Itāliju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *