pludmale Puketa Taizeme

10 skaistākie mirkļi no mana 2014. gada

Posted on Posted in Ceļojumi un piedzīvojumi

Lec saule, mēs esam mašīnā no Romas uz Turīnu. Es skatos uz raibajām debesīm, kas vēl pirms 20 minūtēm bija viens vienīgs tumši pelēks plašums, un domāju, cik gan daudz kas ir noticis kopš tā drēgnā oktobra rīta, kad pirms vairāk nekā gada ar avio biļetēm vienā virzienā mēs sēdāmies lidmašīnā uz Indiju.

Kaspars Singapūrā

Šajā laikā ir bijuši daudzi gan grūti, gan arī ļoti skaisti brīži. Taču, domājot par 10 labākajiem 2014. gada mirkļiem, pirmie, ko iedomājos, ir šie:

Goa, Indija. Ir Jaungada nakts, sākotnēji uztraukušies, darīt tā vai nedarīt, šobrīd vieni paši nakts melnumā peldamies Indijas okeānā un skatāmies salūtu. Jau 2 nedēļas esam te, un vēl 2 nedēļas būsim!

Goa Indija

Kovalam, Indija. Ir ļoti karsta diena. 4. mūsu velobrauciena mēnesis. Jau ilgāku laiku neesam redzējuši nevienu skaistu pludmali. Un te tā ir – Kovalam. Ar tik dzidru ūdeni, kādu redzam pirmo reizi dzīvē. Nirstu ar acīm vaļā un neticu tam, ko redzu.

Kaspars Kovalam

Kualalumpura, Malaizija. Ciemos pie Jāņa. Esam baseinā uz 36. stāvu debesskrāpja jumta. Skatos uz šo Āzijas metropoli un vēl pat nenojaušu, ka tajā pavadīsim vēl 3 nedēļas.

jumta pludmale Kualalumpura Malaizija

Singapūra. Atveru acis un redzu iespaidīgo Marina Bay Sands kazino. Esam vienā no pasaules dārgākajām un mūsdienīgākajām valstīm kaut iepriekš par to nebijām pārliecināti, vai varēsim te tikt. Stopējot pāri pus Malaizijai, te ieradāmies vakar vēlu vakarā, bet nakti pavadījām parkā.

Marina Bay Sands Singapūra

Langkavi sala, Malaizija. Ir otrā diena kopš esam te ieradušies. Pirmo reizi strādājam kā Workaway brīvprātīgie. Riet saule. Es esmu pirmajā kruīzā, kura laikā palīdzēju dažādos darbos ar klientiem. Sēžu uz jahtas jumta un domāju, cik gan skaistā vietā mēs esam nonākuši. (beigu beigās nodzīvosim te vairāk nekā 2 mēnešus)

saulriets Langkavi sala Malaizija

Honkonga. Saulei austot ar nakts lidojumu esam ieradušies Honkongā. Neko neesam plānojuši, jo doties uz šejieni izdomājām pēdējā brīdī, ieraugot labu avio biļešu piedāvājumu. Divas stundas vēlāk esam noplukušā daudzstāvenē. Skatāmies mums piedāvāto “viesnīcas” lielo istabu. TIK maza!!! Ieskaitot vannasistabu, tās izmērs ir labi, ja 3×3 metri. Lūk tā izskatās dzīve vienā no pasaules apdzīvotākajām megapolēm, pilsētā ar visvairāk debesskrāpjiem.

Honkonga debesskrapji

Honkonga. Piebrauc metro ar Mikimausa galvas formas logiem. Jā, mēs dodamies uz Disnejlendu!

Kaspars Disnejlenda Honkonga

Puketas sala, Taizeme. Ar izīrēto motorolleri “rāpojam” pa līkumoto piekrastes ceļu, mēģinot pamanīt, kur tad nu ir tā internetā aprakstītā taciņa uz apslēpto pludmali. Vai šī? Stājamies. Ejam cauri džungļiem. Šķērsojam strautiņu. Un ir! Kas par viļņiem! Neviena cilvēka apkārt.

pludmale Puketa Taizeme

Burgundijas reģions, Francija. Mēs dzīvosim šajā pilī? Jā, tieši tā. Esam ieradušies savā otrajā brīvprātīgajā darbā, ģimenes viesnīcā Francijas laukos.

pils Burgundijā Francijā

Roma, Itālija. Stāvam pie Panteona. Iedomājos to skatu, kad apkārt nebija šo visu 5-6 stāvu māju, un elpa aizraujas. Tās milzīgās kolonnas! Milzīgās durvis! Vareni!

Kolizejs Roma Italija

Lai vai ko, bet vienu gan ceļojot var saprast ļoti labi – vairākumam apkārtējo ir pilnīgi vienalga, kas tu esi, kāds tu esi un ko tu dari. Tāpēc beidz darīt visu tā, kā citiem varētu patikt. Dari tā kā Tu gribi un tā kā Tev liekas pareizi!

Lai nākamais gads mums ar Tevi ir vēl interesantāks!

Seko manam blogam arī Bloglovin

4 thoughts on “10 skaistākie mirkļi no mana 2014. gada

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *