Starppilsētu vilcienu un autobusu kustības saraksti Android ierīcē

Pirms nepilna mēneša Android lietotājiem kļuva pieejama Rīgas satiksmes transportu kustības sarakstu aplikācija. Paldies Andrim Sprūdim par tās izstrādi. Pēc aptuveni nedēļas Swedbank palaida savu internetbankas aplikāciju Android ierīcēm. Divas ikdienā noderīgas aplikācijas no latviešiem vienā mēnesī jau likās ļoti labi. Un tagad jau ir pieejama arī starppilsētu autobusu un vilcienu kustības sarakstu aplikācija.

 

Aplikācijā iespējams lejupielādēt un saglabāt telefonā četrus vilcienu un četrus starppilsētu autobusu kustības sarakstus. Šos saglabātos sarakstus attiecīgi ir iespējams aplūkot bez interneta pieejas.Lai atjaunotu saglabātos sarakstus: MENU -> atjaunot sarakstu.Ja neatrodat jums nepieciešamo sarakstu, rakstiet komentāros, kurš saraksts ir nepieciešams un tas tuvākajā laikā tiks pievienots.

 

Kustibas_saraksti

Izlasīju aprakstu, nepareizi sapratu un sākotnēji nemaz nepamēģināju šo jaunumu. Padomāju, ka tiek ielādēts tikai pa viena transporta maršrutam, piemēram, SIA XXX autobuss Rīga – Sigulda, kurš kursē 2x dienā. Ir savādāk – tiek ielādēts uzreiz viss maršruts. Ja Rīga – Sigulda, tad tur būs visi autobusi, kas kursē šajā maršrutā, nevis vienas konkrētas firmas. Tiek parādīts maršruta nosaukums, atiešanas laiki, dienas, kurās brauc, biļešu cenas un arī papildus informācija, ja tāda ir. Un šo 4 telefonā ielādēto sarakstu apskatīšanai vēlāk nav nepieciešams internets, tie ir saglabāti telefona atmiņā.

 

Aplikācija ir atrodama Android Market.