iPad un iPhone arvien vairāk tiek izmantoti, lai iepirktos (dati par ASV)

Viens no ASV gada lielākajiem pirkšanas un pārdošanas trakumiem ir pagājis. Daudz iztērētas naudas, daudz nopelnītas naudas un daudz iztērēta laika – gan reāli ejot uz veikalu, gan iepērkoties internetā. Un jau ir redzami arī ļoti detalizēti secinājumi.

 

Vairāk pirkumu kopumā, vairāk pirkumu internetā, vairāk pirkumu no mobilajām ierīcēm, daudz pirkumu no iPad un iPhone.

 

 

24% no visiem lapu apmeklējumiem bija no mobilajām ierīcēm (13% – telefoni, 11% – planšetdatori). No telefoniem iPhone lietotāji bija divas trešdaļas, bet no planšetdatoriem pārliecinoši izceļas iPad, ar 88% no visa planšetdatoru apmeklējuma. Tuvākie iPad sekotāji ir Kindle un Nook (kopā 5,5%), un Galaxy Tab (1,8%) planšetdatori.

 

Vēl pirms 2 gadiem apmeklējumi no mobilajām ierīcēm bija tikai 5,2% no kopējā trafika. Bet skatoties uz visu lapu apmeklējumu, ar iPhone un iPad šogad tika veikti 18,46% no tā, kas ir gandrīz 5 reizes vairāk nekā pirms 2 gadiem. Tajā pat laikā Android izaugsme ir bijusi tikai no 1,43% līdz 4,92%.

 

 

Un tas tā ir, neskatoties uz to, ka ASV Android ierīču ir gandrīz vai 2 reizes vairāk nekā iOS ierīču. (Android – 52,6, iOS – 34,3%). Android ierīces tiek pirktas tāpat vien, jo ir lētas, bet iPhone un iPad – lai reāli izmantotu? Turklāt tas tā redzams ne tikai šajā pētījumā.

 

Plašāk skaties asymco.com.

28. November 2012 by Kaspars Misiņš
Categories: Jaunumi | Tags: , , , , , | Leave a comment

<